Балансувати з Аніон-блоком – легко, просто і дієво! - ABM
Назад

Балансувати з Аніон-блоком – легко, просто і дієво!

Репродукція – основа продовження роду всього живого на землі. Тому її успіх є, власне, самим життям. Тваринники завжди уважно ставляться до цього процесу в своїх стадах, бо це і їх майбутній успіх і тому особливо уважно ставляться до перебігу другої (заключної) фази сухостійного періоду корів.

Чому це так важливо?

Тому, що баланс обміну речовин в організмі корови під час транзитного періоду має виключно важливе значення і на подальший рівень молочної продуктивності, і на загальний стан здоров’я тварини, і на швидке відновлення  репродуктивної функції.

Так в чому проблема?

Справа в тому, що перед отеленням у корів природно знижується апетит. Адже й раціон для них – теж інший, ніж зазвичай. Але ж корова має отримувати всі необхідні поживні елементи для нормального обміну речовин! Та біда в тім, що зазвичай корми для тварин містять високі концентрації лужних катіонів, зокрема солей калію. Звісно ж, треба збалансувати раціон! На практиці застосовують різні мінеральні й, зокрема, аніонні суміші, але останні мають гіркуватий смак і неприємний запах, тому неохоче споживаються тваринами.

То що робити? Ми знаємо – що і як!

 Для цього за допомогою коригування раціону регулюємо так званий катіонно-аніонний баланс (DCАD), шляхом насичення кормових сумішей комплексом аніонних солей. Завдяки чому штучно вводимо корів у стан метаболічного ацидозу шляхом керованого врівноваження катіонно-аніонного балансу раціону – переводимо його з лужного на кислотний.

Дієвий інструмент такого балансу – Аніон-блок від «АБМ-ТРЕЙД»!

В основі блоку – аніонні солі

На відміну від типових сольових блоків,  які в своєму складі містять хлорид натрію, Аніон-блок є кардинально іншим рішенням, оскільки в своїй основі містить аніонні солі. Додатковою його особливістю є те, що продукт позбавлений неприємного запаху, притаманного звичайним аніонним солям і охоче споживається тваринами.

Цільове призначення:

  • для господарств із прив’язною системою утриманням тварин;
  • для господарств, що не мають технологічної можливості приготувати окремий загальнозмішаний раціон для тварин другої фази сухостою;
  • для профілактики порушення обміну речовин корів під час транзитного періоду;

Склад Аніон-блоку:

  • 82,5 % аніонних солей!
  • DCAD – 13 700 meq/кг. 
  • Без ризику передозування!

Дивитись відео про продукт

Нове відео на каналі YouTube АБМ

У чому «сіль» Аніон-блоку? У тому, що якраз солі в продукті майже немає! Це незамінний засіб для корів у період пізнього сухостою (з 21 дня до отелення) для профілактики захворювань транзитного періоду!