Компанія АБМ взяла участь в Молочному конгресі 2021! - ABM
Назад

Компанія АБМ взяла участь в Молочному конгресі 2021!

ХІV Міжнародний молочний конгрес відбувся 1-2 червня у виставковому центрі “КиївЕкспоПлаза”. Подія уже багато років поспіль є бізнес-майданчиком, що об’єднує ключових гравців галузі, підіймає актуальні питання її розвитку, трендів та нових розробок. Організаторами події виступили також: АСОЦІАЦІЯ ВИРОБНИКІВ МОЛОКА, DYKUN, Всеукраїнська Аграрна Рада.

Цьогоріч, топ-тема події звучить як  “Ера трансформації молочного сектору”. Адаптація до змін в сучасному світі – це непростий виклик. Основне питання полягає в тому, як залишитися ефективними гравцем на ринку в часи, коли молочна галузь України переживає період трансформації.

Цікаві виступи, дискусії, круглі столи

Програма події включала виступи світових та вітчизняних експертів, обговорення під час круглих столів актуальних питань галузі тваринництва, тощо. Також в рамках заходу відбулася Всеукраїнська ветеринарна конференція, де обговорювали питання профілактики та лікування хвороб у ВРХ.

Компанія АБМ не залишилася осторонь такої масштабної події! Нашим основним завдання є турбота про здоров’я тварин, адже це призводить до успіху усього господарства. Впродовж уже 15 років ми розробляємо інноваційні рішення, створюємо ефективні, швидкодіючі та легкі у використанні препарати. 

Стенд компанії відвідали представники великих, середніх та малих господарств, для яких неабияк важливим є партнерство зі спеціалістами, котрі розробляють дієві продукти для тварин. Саме команда АБМ здатна задовольнити потреби господарств в таких індивідуальних рішеннях.

Стенд компанії “АБМ-ТРЕЙД”

На стенді, зокрема, була можливість детальніше ознайомитися з новинкою компанії – серією біологічних консервантів StabioSIL®. Продукт уже набув неабиякої популярності і продемонстрував свою ефективність. StabioSIL® не лише надає корму приємного смаку та аромату, а й інтенсивно синтезує молочну кислоту, що швидко знижує рН у закладеному кормі. Більше того, він не потребує використання холодоагенту при транспортуванні та зберіганні.

ХІV Міжнародний молочний конгрес вкотре став осередком мегаважливої та актуальної інформації, цікавих та жвавих дискусій, обміну досвідом та ідеями щодо подальшого розвитку галузі! З нетерпінням чекаємо наступної зустрічі!