LEAN-тури компанії АБМ. Вчимося і впроваджуємо!
Назад

LEAN-тури компанії АБМ. Вчимося і впроваджуємо!

LEAN – це прогрес. Останнім часом все частіше і частіше власники та топ-менеджмент компаній говорять, що філософія ощадливого виробництва (англ. lean production) з усім арсеналом різноманітних інструментів дає свої плоди. 

І більше того, компанії проходять реальну трансформацію не лише з точки зору показників ефективності, але й зміну у свідомості самих працівників, їх підходу до роботи та й життя загалом.

Компанія АБМ не стоїть осторонь таких прогресивних систем як LEAN. Ми прагнемо й надалі стрімко розвиватися, переймати кращий досвід та займати лідируючі позиції на ринку, тому одним із ключових завдань перед собою поставили вивчення досвіду впровадження ощадливого виробництва в тих компаніях, які уже давно не новачки у цій темі.

Для того, щоб максимально більше працівників долучилися до цікавих тренінг-турів, було сформовано дві команди, одна з яких відвідала компанію Modern-Expo (м. Луцьк), інша – Progress Service (м. Львів).

Команда АБМ переймає досвід у знавців LEAN
Презентація основних принципів LEAN

Старт LEAN-туру розпочався в Modern-Expo. Міжнародна компанія-виробник комплексних рішень для рітейлу уже близько 10 років активно впроваджує ощадливе виробництво і досягає колосальних результатів зростання ефективності. Програма візиту включала знайомство з принципами LEAN, особливостями їх впровадження на виробництві та в офісі. Далі, команда АБМ мала можливість відвідати виробничі потужності компанії та побачити усю теорію в дії. Розбір практичних кейсів та цікава трансформаційна гра допомогли чітко зрозуміти, які переваги дає впровадження ощадливого виробництва, які нові можливості відкриває перед бізнесом.

Екскурсія на завод. Як усе виглядає на практиці?

Продовжилося знайомство з філософією бережливого виробництва у Progress Service. Компанія вже більше 20 років є одним з лідерів українського ринку з виробництва якісного та доступного взуття. Після візиту ми точно розуміємо, в чому секрет такого успіху та зростання. З 2017 року на підприємстві впроваджують систему LEAN. Вражає насамперед те, наскільки працівники компанії отримують задоволення від постійного вдосконалення, «живуть» цим прагненням до покращень.

У гостях у Progress Service

Під час LEAN-туру розповіли, що саме надихнуло керівництво компанії на зміни, як до цього йшли, які труднощі доводилося долати та як не «перегоріти» ідеєю, а все ж таки тримати неухильний курс на зміни. Після екскурсії на виробництво, команда АБМ приймала активну участь в інтерактиві та дискусії. Цікаво і дуже переконливо було розглянути, як види втрат в кінцевому результаті впливають на весь бізнес та, як саме, крок за кроком, цього можна уникнути.

LEAN в деталях

LEAN-тури – це чудове практичне навчання. Нам вдалося зрозуміти основні інструменти ощадливого виробництва, надихнутись новими ідеями, згуртуватись та повірити в дієвість змін. Для компанії АБМ це особливо важливо, адже одним із амбітних проектів є запуск ультрасучасного заводу з виробництва кормів та преміксів, площею понад 2000 м2. Саме ця площадка стане місцем реалізації LEAN в повній мірі!

Рухаємося до нових перемог!

Ми заклали фундамент впевненості для запровадження ощадливого виробництва! Попереду сила силенна роботи. Перші кроки ми уже робимо, а це – позитивний сигнал. Ми не зупиняємось і не пасуємо перед труднощами. Найцікавіше лише попереду! Все буде LEAN!