Нові продукти проти мух - ABM
Назад

Нові продукти проти мух

Мухи — завдають шкоду здоров’ю людей та тварин, знижують добове споживання корму, а відповідно, знижуються прирости ваги і молочну продуктивність.

Мухи мухами, а от їх личинки. Самки можуть відкладати тисячі яєць! Ось в чому реальна небезпека! Більше того, мушня досить часто є переносником збудників хвороб від тварини до тварини не тільки в межах одного приміщення і навіть від ферми до ферми.

Що там говорити – від мух купа проблем! Компанія АБМ вирішує проблему за допомогою інноваційних продуктів STOP. FLY та Індез. FLY

STOP.FLY

STOP.FLY - продукт проти боротьби з личинками мух та жуків

Продукт безпосередньо впливає на личинки мух та жуків та припиняє їх розвиток.

  • покращує мікроклімат в місцях утримання тварин;
  • не потребує щоденного розпилення на відміну від інших препаратів;
  • приносить значний економічних ефект завдяки почерговості використання.

Індез.FLY

Розроблений на основі преміального продукту Індез, що уже давно завоював прихильність серед фермерів. Інноваційна формула продукту ефективно бореться з чисельністю мух. Більше того, Індез Флай сприяє профілактиці харчових отруєнь, викликаних розвитком збудників хвороб, що переносяться комахами.

Перевагою продукту є його широкий спектр застосування: це і ферми, кінні клуби, клітки для утримання кролів, шиншил, вольєри службових собак, зоопарки.

Вашу ферму дістали мухи? Набридло їх уїдливе дзижчання? Візьміть їх під контроль! А STOP. FLY та Індез. FLY – це Ваша ефективна зброя!