PRIVACY POLICY - ABM

PRIVACY POLICY

Веб-ресурс abm.com.ua приділяє велику увагу захисту персональних даних своїх користувачів. Користувачі веб-ресурсу abm.com.ua можуть переглядати  сторінки не повідомляючи про себе ніяких персональних даних. Однак, для надання послуг, пов’язаних з консультацією та купівлею товарів, які розміщуються на веб-ресурсі abm.com.ua, нам потрібні Ваші контактні дані для зв’язку з Вами, підтвердити замовлення і доставити Вам замовлений товар. Ми захищаємо конфіденційність Ваших персональних даних і не передаємо їх третім особам, крім випадків, що передбачені у законодавстві України і цієї Політики.

1. Загальні положення

1.1 Дана Політика конфіденційності встановлює порядок отримання, зберігання, обробки, використання і розкриття персональних даних Користувача. Персональні дані Користувача ми отримуємо:

  1. При заповненні форми зворотнього зв’язку, що розташована за веб-адресою https://abm.com.ua/kontakty
  2. При комунікації з Користувачем через засоби телефони, що вказані на сайті.
  3. Прикомунікації з Користувачем через офіційні спільноти соціальних мереж Фейсбук, https://www.facebook.com/abmtradeltd та Лінкедін, https://www.linkedin.com/company/abmtrade/Персональні дані Користувача надаються при оформленні форми зворотнього зв’язку на сайті, написанні приватних повідомлень в соціальних мережах, комунікації під час телефонної розмови. Обов’язкова інформація, що може бути отримана від Користувача, позначена* на веб-ресурсі abm.com.ua або за зверненням консультанта компанії «Абм-Трейд» через телефонну або письмову комунікацію, для надання Користувачеві консультації або придбанні продукції/послуги. Інша інформація може бути надана Користувачем на його розсуд.

1.2 Конфіденційність персональних даних – обов’язкова умова для дотримання веб-ресурсом abm.com.ua доступу до персональних даних Користувача, з вимогою не допускати їх поширення без згоди Користувача або наявності іншої законної підстави.

1.3 Використання Користувачем веб-ресурсом abm.com.ua означає згоду з цією Політикою конфіденційності та умовами обробки персональних даних Користувача.

1.4 У випадку незгоди з умовами Політики Користувач повинен припинити використання веб-ресурсу abm.com.ua

1.5 Ця Політика застосовується тільки до веб-ресурсу abm.com.ua. Інтернет-ресурс abm.com.ua не контролює і не несе відповідальність за веб-ресурси третіх осіб, на які Користувач може перейти за посиланнями, що розташовані веб-ресурсі abm.com.ua.

1.6 Адміністрація веб-ресурсу не перевіряє достовірність персональних даних, що надаються Користувачем.

1.7. Метою впровадження Політики конфіденційності і обробки персональних даних є недопущення публічного доступу та розголошення інформації, володільцем якої є користувач.

1.8. Компанія вживає всіх можливих заходів з метою забезпечення виконання заходів, передбачених даним розділом Політики конфіденційності і обробки персональних даних.

2. Персональні дані

2.1 Веб-ресурс abm.com.ua збирає дані Користувача, а саме: Ім’я, контактний телефон, адрес електронної пошти, напрям діяльності, повідомлення. Також, ми можемо отримати ці дані або їх частину при використанні Користувачем соціальних мереж (Фейсбук, Лінкедін тощо). Також ми можемо уточнити і отримати від Вас цю інформацію по телефону.

2.2 Інша інформація надається Користувачем на його розсуд.

2.3 Веб-ресурс abm.com.ua не збирає IP-адреси користувачів.

3. Цілі збору і обробки персональних даних користувачів

3.1 Веб-ресурс abm.com.ua збирає і зберігає тільки ті персональні дані, які необхідні для надання консультацій/послуг з продажу і доставки замовлених товарів.

3.2 Веб-ресурс abm.com.ua збирає дані для зв’язку з Користувачем, в тому числі подання відповідного повідомлення про надання послуги, інформування Користувача про наявність товару, підтвердження замовлення, доставки замовлених Користувачем товарів, для зв’язку кур’єрської служби з Користувачем, а також для обробки запитів і заявок від Користувача.

3.3 Обробка персональних даних Користувача здійснюється без обмеження терміну, будь-яким законним способом.

3.4. Компанія обробляє персональні дані з метою оцінки, аналізу та покращення наших продуктів і послуг (клієнтів). Ми використовуємо зведені персональні дані, щоб аналізувати поведінку клієнтів і відповідно коригувати наші продукти та послуги. Коли ви використовуєте веб-сайт чи додаток, вводьте або шукайте дані через веб-сайт чи додаток; ми також обробляємо ваші персональні дані для складання аналітичних звітів. Ми використовуємо зведені персональні дані, щоб аналізувати поведінку клієнтів і відповідно коригувати наші продукти та послуги, щоб переконатися, що вони відповідають нашим клієнтам. Це означає, що ми аналізуємо, як часто ви читаєте наші інформаційні статті, як часто відвідуєте наш веб-сайт чи програми, на які сторінки ви натискаєте та які товари купуєте через наш веб-сайт чи програми. Ми можемо придбати додаткові дані з відкритих джерел, щоб доповнити нашу базу даних для вищевказаних цілей.

3.5. Компанія використовує інформацію, що зберігається в нашій базі даних клієнтів, щоб надсилати вам відповідні пропозиції та інформаційні бюлетені, а також для надання послуг клієнтам, керування обліковими записами та повідомлення про відкликання. Ми також використовуємо ваші персональні дані для розробки, виконання та аналізу ринкових досліджень і маркетингових стратегій.

3.6. Компанія обробляє ваші персональні дані під час виконання та організації нашого бізнесу. Це включає загальне управління, управління замовленнями та управління нашими активами. Наша компанія також обробляє ваші персональні дані для внутрішнього управління. Ми надаємо централізовані обробні потужності для більш ефективної роботи. Ми проводимо аудит і розслідування, впроваджуємо контроль бізнесу, а також керуємо та використовуємо довідники клієнтів, постачальників і бізнес-партнерів. Крім того, ми обробляємо ваші персональні дані для цілей фінансів та бухгалтерського обліку, архівування та страхування, юридичного та бізнес-консультування та в контексті вирішення спорів.

4. Умови надання доступу до бази даних

4.1 Ми не передаємо персональні дані Користувача третім особам, крім випадків визначених законодавством України та цією Політикою.

4.2 Користувач погоджується з тим, що веб-ресурс abm.com.ua має права передаватиперсональніданікур’єрським службам, організаціямпоштовогозв’язку, операторам електрозв’язку, виключно з метою виконаннязамовленняКористувача, надісланічерез форму зворотнього зв’язкуabm.com.ua, офіційні спільноти соціальних мереж компанії «Абм-Трейд», засоби телефонного зв’язку.

Коли третім сторонам буде надано доступ до ваших персональних даних, Наша Компанія вживе необхідних договірних, технічних та організаційних заходів, щоб гарантувати, що ваші персональні дані обробляються лише в тій мірі, в якій така обробка необхідна для цілей обробки, узгодженої з Нашою Компанією. Треті сторони оброблятимуть ваші персональні дані лише відповідно до чинного законодавства.

4.3 При втраті або розголошення персональних даних веб-ресурс abm.com.ua інформує Користувача про втрату або розголошення персональних даних.

4.4 Веб-ресурс abm.com.ua приймає необхідні організаційні та технічні заходи для захисту персональної інформації Користувача від неправомірного або випадкового доступу, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення, а також від інших неправомірних дій третіх осіб.

4.5. Співробітники нашої Компанії мають право доступу до персональних даних лише в обсязі, необхідному для виконання відповідної мети та виконання своїх завдань.

4.6. Компанія звільняється від обов’язку дотримання Політики конфіденційності щодо персональних даних користувача у випадку, якщо останній самостійно публічно розголошує персональні дані.

5. Зміна Користувачем персональної інформації

5.1 Користувачможев будь-який момент змінити (оновити, доповнити, видалити) надану ним персональнуінформаціюабоїїчастину, звернувшись до адміністрації веб-ресурсу. Контактна інформація знаходиться на сторінці: https://abm.com.ua/kontakty

6. Зміна Політики конфіденційності

6.1 Ми маємо право змінити умови Політики конфіденційності. У такому випадку, ми замінимо версію документа на сторінці “Політика конфіденційності”. Будь ласка, періодично переглядайте ці умови, щоб бути поінформованими про те, як веб-ресурс abm.com.ua захищає персональні дані своїх користувачів.

7. Правила використанняматеріалів, розміщених на веб-ресурсі abm.com.ua

7.1. Сайт містить матеріали, товарні знаки, фірмові найменування та інші захищені законом матеріали, включаючи, але не обмежуючись, тексти, фотографії, графічні зображення, музичні та звукові твори.

7.2. Весь зміст веб-ресурсу abm.com.ua є власністю компанії «Абм-Трейд» і охороняється законодавством України.

7.3. Короистувачне має права використовувати матеріали, розміщені на веб-ресурсі abm.com.ua, як то: вносити зміни, публікувати, передавати третім особам, брати участь у продажу або уступці, створювати вторинні документи та інше без попередньої письмової згоди компанії «Абм-Трейд».

7.4. Користувач має право вимагати доступу або огляду своїх персональних даних, а також за певних умов виправлення та/або видалення персональних даних. Крім того, він також може мати право на обмеження обробки ваших персональних даних, право заперечувати проти обробки, а також право на перенесення даних.

8. Зворотній зв’язок. Питання та пропозиції

8.1 Всі пропозиції або питання з приводу цієї Політики слід повідомляти в службу підтримки користувачів веб-ресурсу abm.com.ua за електронною адресою: info@abm.com.ua.

8.2. Якщо у Користувача є скарга на використання ваших персональних даних нашою компанією, або якщо йому стало відомо про порушення даних з боку нашої компанії, він можете подати скаргу або повідомити про порушення даних за допомогою контактних даних, наведених у п. 8.1. даної Політики. 

8.3. Якщо у Коистувача виникли запитання щодо того, як ми обробляємо ваші персональні дані, спершу прочитайте цю Політику. З додатковими запитаннями, зауваженнями, компліментами чи скаргами, будь ласка, зв’яжіться з представником конфіденційності нашої компанії за адресою: info@abm.com.ua.